4 logo TJ Skloplast Trnava 2 0 2 0 0 : 0 2 -1
6 logo FKM Karlova Ves Bratislava 2 0 1 1 0 : 1 1 -2
8 logo ŠK Vrakuňa Bratislava 2 0 1 1 1 : 7 1 -2
10 logo OFK Dunajská Lužná 1 0 0 1 2 : 5 0 -3

4 zápas

Svätý Jur : Vrakuňa

1:1 gól Grausová S.

Zostava: Tóthová, Grausová A. Grausová S., Machová, Buranová, Krasňanová, Švajdová, Skalková, Spustová, Gavenčiaková, Pšenáková

Zápas dvoch rozdielnych polčasov. Prvý jednoznačne v našej réžii, kde sa prvý krát v sezóne predstavil v strede bola náš TT style :). Výsledkom perfektného výkonu v prvom polčase bol výstavný gól Grausovej S., ktorá z 35 metrov poslala naše družstvo do vedenia. V druhom polčase však nastúpilo uplne iné družstvo, ktoré svojim zhrošeným výkonom pustilo hráčky Vrakune do zápasu a do sústavnejšieho tlaku. Vďaka kvalitnému výkonu obrany a dobrým zákrokom brankárky Tóthovej sme ubránili remízu 1:1.

tretí zápas:

Lady team B : Svätý Jur  6:1

Gól Buranová

Zostava : Sprušanská, Machová, Grausová A, Grausová S, Buranová, Paveleková, Skalková, Spustová, Pšenáková, Švajdová, Rakúsová

Tréningový zápas s našimi priatelmi z Lady teamu vyznel v prospech nášho súpera. No po predchádzajúcich zápasoch, ktoré končli dvojciferným rozdielom v tomto zápase naše kočky opäť potvrdili stúpajúcu tendenciu svojich výkonov, ktoré boli odmenené nádherným gólom Buranovej

Druhý zápas:

Svätý Jur: Láb

0:7

Zostava Sprušanská, Kelemenová, Grausová S., Grausová A., MAchová, Buranová, Pšenáková, Švajdová, Ďurkovská, Skalková, Krasňanová

V tomto zápase nastúpilo naše družstvo plné odhodlania potvrdiť výsledok z prvého jarného kola. No velmi rýchlo bolo schladené po vlastných chýbach. Chýbalo nám nasadenie, tímový duch. Hostky z Lábu veľmi dobrým výkonom našim hráčkami nič nepovolili. Keby toho nebolo málo prišli sme dlhodobo o dve opory Kelemenovú a Ďurkovskú, ktoré sa zo zranení budú liečiť pár mesiacov.

Prvý zápas na jar 2012/2013

Svätý Jur : Karlova Ves 1:0 (0:0) gól Gavenčiaková   20 divákov

V nedelu 14. 4. 2013 o 11:30 sme nastúpili proti silnému súperovi z Karlovej Vsi s ktorým sme mali doteraz negatívnu bilanciu 0:3. Naše dievčatá chceli napraviť tieto štatistiky a nastúpili plné odhodlania a s jasným cieľom uspieť.

V zostave : Sprušanská, Kelemenová, A. Grausová, S. Grausová, Machová, Buranová, Švajdová, Pšenáková, Krasňanová, Gavenčiaková, Ďurkovská

Prvý polčas priniesol medzišestnástkový futbal s malým náznakom prevahy hosťujúceho tímu. V nasadení a bojonosti ale naše vôbec nezaostávali. V druhom polčase po úniku od polky ihriska premenila svoj nájazd Gavenčiaková a rozhodla o víťazstve domáceho družstva. Hostia sa síce snažili vyrovnať no náš tím sa zomkol a zodpovednou a hrou so srdcom dokaázali ubrániť tento cenný výsledok, ktorý nás opäť posunie vyššie v našom futbalovom svete.

5 ŠK Vrakuňa 7 0 1 6 2:30 (-28) 1 -11

Vysvetlivky:   Z - Počet odohratých zápasov   V - Počet výhier   R - Počet remíz   P - Počet prehier
Skóre - Počet strelených gólov : počet inkasovaných gólov   Body - Počet získaných bodov (výhra 3 body, remíza 1 bod)   +/- Súčet plusových a mínusových bodov (kladné za získané body vonku, záporné za stratené body doma)